09125361700 info@speedsazeh.com

زیرسازی نما

وزن سبک، سرعت بالای تولید و اجرا و از همه مهم‌تر دقت بی‌نظیر دیوارهای ال‌اس‌اف ساخته شده از مقاطع ۹ و ۱۵ سانتیمتری نوردسرد به روش CAD/CAM (نیوزلندی) استفاده از این دیوارها را برای زیرسازی نماهای خاص و خشک بسیار مناسب کرده است.
از آن‌جا که در نماهای خشک مانند سفال‌نما (تراکوتا)، سرامیک‌نما، سنگ خشک، کامپوزیت پانل‌ها، چوب‌نما (ترمو وود) و سمنت‌بردها، برای اتصال مستقیم مصالح یا اتصال پروفیل‌ها و ریل‌های ویژه آن‌ها نیاز به شاسی و زیرسازی مناسب و دقیق است و در نما همچنین می‌بایست فریم انتظار پنجره و دیگر بازشوها را نیز در نظر داشت، طراحی و تولید دیوارهای نما به روش ال‌اس‌اف بسیار راه‌گشا خواهد بود.
دقت بالای تولید و نصب به شرط اجرای مطلوب سازه اصلی و اندازه‌گیری دقیق پیش از طراحی، این امکان را فراهم می‌کند که پروفیل‌های مناسب عمودی و افقی در هر قسمت موردنیاز و پروفیل‌های پیرامونی بازشوها با دقت بالا در محل مورد نظر قرارگرفته و کار نصب نمای اصلی و اتصالات و ریل‌های آن را بسیار ساده، سریع و دقیق کند.
همچنین از سطح داخلی دیوارهای LSF نصب‌شده روی نما نیز می‌توان برای نصب مستقیم گچ‌برگ یا دیگر مصالح درای وال به منظور پوشش داخلی بنا استفاده کرد.
ضمن آن که از فضای ۹ و ۱۵ سانتیمتری داخلی پروفیل‌های C شکل نیز برای نصب انواع عایق‌های صوتی و حرارتی استفاده می‌شود.
برخی عایق‌های حرارتی و رطوبتی (مانند بخاربندها) را نیز می‌توان رو سطح بیرونی شاسی ال‌اس‌اف پیش از اجرای نمای اصلی به سادگی نصب نمود.