آشنایی با شرکت اسپید سازه و سوابق پروژه‌های ال اس اف

هدف این مجموعه ارتقای کیفیت ساخت و بهینه کردن مصرف مصالح و انرژی در ساخت ساختمان‌ها و همچنین تشویق مالکان به ساخت یک طبقه سبک روی بام، برای تأمین فضای مازاد مورد‌نیاز به جای تخریب و نوسازی ساختمان‌های قدیمی یا ساختمان‌هایی که تنها نیمی از عمر مفید خود را گذارنده‌اند، در راستای هدف کاهش هزینه، زمان، انرژی و مصالح است. این امر ضمن کمک به حفظ محیط زیست، آسیب به بافت شهری و مزاحمت برای همسایگان، ساکنین و دیگر شهروندان را به حداقل می‌رساند.

شرکت اسپیدسازه پرشین از سال‌ ۱۳۸۷ فعالیت خود را در کنار یک هولدینگ ساختمانی در زمینه طراحی، تولید و اجرای سازه‌های سبک فولادی (LSF) آغاز کرد و پس از ثبت شرکت، به شماره ثبت ۴۰۶۶۴۱، در تاریخ ۲۵/۰۳/۱۳۹۰ در تهران، فعالیت‌های متعدد ساختمانی در پروژه های گوناگون را ادامه داد؛ اما انجام پروژه‌های تحت مدیریت این شرکت و فعالیت‌های مدیران و پرسنل آن، تحت عنوان شرکت اسپیدسازه پرشین صورت نمی‌پذیرفت. در اواسط سال ۱۳۹۱، هیئت مدیره پس از تغییراتی، تصمیم به جدایی از هولدینگ مذکور و فعالیت به صورت مستقل و تحت عنوان اسپیدسازه گرفت. این مجموعه از آن زمان تا کنون ده‌ها پروژه کوچک و بزرگ را به بهترین نحو و با رضایت کامل مشتریان و کارفرمایان به انجام رسانده است.

مدیریت عامل شرکت به عهده آقای مهندس عباس مولانا و ریاست هیئت‌مدیره نیز به عهده آقای مهندس مهدی نقدی است، که به‌صورت تمام‌وقت در دفتر شرکت مشغول کار می‌باشند. مدیریت بخش طراحی سازه و نقشه های فنی بر عهده خانم مهندس الهام صداقت است. کارکنان این شرکت نیز در بخش‌های فنی، مالی و اجرایی از دانش، مهارت و تجربه خوبی برخوردار بوده که خوشبختانه این امر در رضایت مشتریان و کارفرمایان ما به‌روشنی نمود یافته است.

ال اس اف
ال اس اف
ال اس اف

مشتریان ما

مشتریان ما امروزه با توسعه فن‌آوری‌های نوین ساخت‌وساز و روبرو شدن با مجموعه‌ی گسترده‌‌ای از مصالح و نحوه اجرای آن، افزایش دانش سازه‌ای را گریزناپذیر می‌نماید. مشتریان ما شامل شرکت‌ها، سازمان‌های کوچک و بزرگ و افراد حقیقی بوده که همه آن‌ها دارای پروژه‌ای منحصربه‌فرد با چالش‌های متفاوت هستند ولی درعین‌حال میل به بهینه نمودن هزینه، زمان، انرژی و کاهش آسیب به محیط‌زیست و کارایی در مقابل زلزله اهدافی است مشترک که با رخدادهای چند سال اخیر دنبال نمودن این امور را کاملاً بدیهی می‌سازد. در این راستا افتخار داریم جمعی از مشتریان خود را معرفی نماییم. ما باور داریم که هر مشتری به‌نوبه خود ما را در اندوختن تجربه یاری خواهد کرد و ما نیز اعتماد ایشان را چون سرمایه‌ای ارج می‌نهیم.

مشتریان ال اس اف سازمان نوسازی مدارس
مشتریان ال اس اف دانشگاه امیرکبیر
مشتریان ال اس اف شرکت اریکسون
مشتریان ال اس اف شرکت ملی حفاری
مشتریان ال اس اف شهرداری تهران
مشتریان ال اس اف دانشکده افسری امام علی
مشتریان ال اس اف سازمان انرژی اتمی
مشتریان ال اس اف سازمان میراث فرهنگی
مشتریان ال اس اف پتروشیمی جم
مشتریان ال اس اف موسسه تحقیقات بالینی رازی
...
بیشتر بخوانید

مشاوره سریع و اختصاصی پروژه‌های شما فقط با یک تماس

فرم تماس

با ما در ارتباط باشید

ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۹۰۸۶۷۳-۸۸۹۰۹۴۷۱
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۹۲۶۸۷۵
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۹۱۲-۵۳۶۱۷۰۰
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf info@speedsazeh.com
تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان آبان جنوبی (شهید عضدی)، نبش کوچه طاووس، پلاک ۶۰، واحد ۲۱

شرکت اسپید سازه پرشین