هزینه خدمات

هزینه های محاسبات و طراحی سازه ال اس اف:

پس از دریافت و تائید نقشه های معماری، هزینه طراحی و محاسبات سازه در سال 1403 به ازای هر مترمربع زیربنا مبلغ 40 تا 80 هزار تومان است.

طراحی سازه ال اس اف نیوزلندی با در نظر گرفتن دقیق آئین نامه های ملی و رعایت اصول مهندسی طراحی سازه ها، با نرم افزار FrameCad Structure و FrameCad Detailer انجام می پذیرد. پس از اتمام کار، فایل .dwg نقشه های کامل سازه و اسکلت LSF – فایل .pdf نقشه های مونتاژ و نصب سازه ال اس اف - فایل .pdfدفترچه محاسباتی کامل سازه LSF – فایل .wrl یا .rh سه بعدی سازه ال اس اف 3D و در صورت لزوم نقشه اجرای فونداسیون، تحویل داده خواهد شد.

  1. قیمت دقیق طراحی سازه ال اس اف متناسب با متراژ کار، تعداد طبقات و پیچیدگی معماری ساختمان تعیین می گردد.
  2. درصورتی که لازم باشد به منظور مطابقت نقشه معماری با الزامات و محدودیت های سازه های سردنورد فلزی تغییر جزئی داشته باشد، این کار با هماهنگی کامل و اطلاع کارفرما و بدون نیاز به پرداخت هزینه انجام خواهد شد.
  3. در صورت نیاز به محاسبات پی و فونداسیون سازه LSF و طراحی آن با نرم افزار SAFE هزینه جداگانه ای دریافت می گردد.
  4. حداقل متراژ قابل محاسبه در هزینه طراحی 100 مترمربع برای ساختمان یک طبقه و 200 مترمربع برای ساختمان دوطبقه و بیشتر است.
هزینه خدمات ال اس اف

قیمت های فروش سازه:

فروش سازه به روش های زیر و متناسب با نرخ روز ورق گالوانیزه در بازار تهران تعیین می گردد.

  1. فروش قطعات دمونتاژ سازه ال اس اف به صورت کیلویی:
  2. در این روش فایل طراحی سازه یا فایل تولید آن از خریدار دریافت و طبق آن تولید تمام اتوماتیک ال اس اف انجام گرفته و قطعات بسته بندی شده سازه LSF در مقابل درب کارخانه تحویل مشتری می گردد.

  3. فروش سازه LSF کیلویی با مونتاژ و نصب ال اس اف:
  4. در این روش نیز فایل طراحی سازه یا فایل تولید آن از خریدار دریافت و طبق آن تولید تمام اتوماتیک ال اس اف انجام خواهد گرفت. قطعات بسته بندی شده سازه LSF و کلیه ملزومات نصب اسکلت مانند تسمه های بادبندی، ورق های تقویت، انواع پیچ سرمته، انواع پیچ و مهره و رول بولت به محل پروژه ارسال می گردد. سپس مونتاژ و نصب طبق نقشه ها و اصول مهندسی در محل کارگاه انجام می پذیرد.

  5. اجرای کامل سازه ال اس اف شامل طراحی، تولید، مونتاژ و نصب سازه LSF به صورت مترمربعی بر اساس متراژ زیربنا به اضافه نیمی از مساحت پیش آمدگی های بام:
  6. در این روش که برای بیشتر مشتریان مناسب تر است، طراحی سازه از روی نقشه معماری کارفرما انجام گرفته و پس از تائید نقشه ها تولید، ارسال و نصب و مونتاژ متعاقباً انجام می پذیرد تا اسکلت ال اس اف به صورت کامل و دقیق تحویل کارفرما گردد.

* در روش 1و 2 هزینه طراحی سازه جداگانه دریافت می گردد، ولی در روش 3 هزینه طراحی سازه در مبلغ کلی لحاظ شده است.

* * مبلغ فروش و اجرای مترمربعی سازه ال اس اف با توجه به نسبت وزن به مساحت کار متغیر بوده که این امر در مقاله عوامل مؤثر در وزن سازه ال اس اف توضیح داده شده است.

مشاوره سریع و اختصاصی پروژه های شما فقط با یک تماس

با ما در ارتباط باشید

ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴-۸۸۸۴۹۶۲۲
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۹۱۲-۵۳۶۱۷۰۰
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf info@speedsazeh.com
تهران- خیابان قائم مقام فراهانی - نرسیده به مطهری -کوچه ماگنولیا - پلاک ۳۲ واحد ۸

شرکت اسپید سازه پرشین