هزینه خدمات

هزینه‌های طراحی سازه ال اس اف:

 1. درصورتی‌که نقشه‌های معماری کارفرما کامل نباشد یا نیاز به اصلاح و آماده‌سازی پیش از طراحی سازه LSF داشته باشد، امور طراحی معماری با دریافت هزینه هر مترمربع 60،000 ریال انجام‌شده و به تائید کارفرما خواهد رسید.

  *- این مبلغ جدای از قیمت‌های طراحی‌های سازه در بندهای بعدی محاسبه خواهد شد.

 2. طراحی اولیه سازه برای مشتریانی که تنها نیاز به نماهای سه‌بعدی و نقشه‌های ساده اولیه دارند با مبلغ هر مترمربع 90،000 ريال قابل انجام است و حداقل مبلغ کار می‌بایست 9،000،000 ريال بالغ گردد.
 3. برای طراحی کامل سازه ال اس اف در نرم‌افزارهای FrameCad Structure و FrameCad Detailer و ارائه نقشه‌های کامل سازه LSF و نقشه‌های اختصاصی راهنمای مونتاژ و نصب اسکلت ال اس اف، مبلغ 120،000 ريال به ازای هر مترمربع زیربنا دریافت می‌گردد.

  *- میزان حداقل حجم ریالی کار برای این مرحله نباید از 12،000،000 ريال کمتر شود.

 4. در صورت درخواست کارفرما برای تهیه دفترچه محاسبات سازه ال اس اف نیز مبلغ 30،000 ریال به ازای هر مترمربع زیربنا علاوه بر مبلغ پرداختی در بند 3 لازم است پرداخت گردد.
هزینه خدمات ال اس اف

قیمت‌های فروش سازه:

 1. قیمت فروش سازه ال اس اف دمونتاژ بر اساس فایل طراحی دریافتی از مشتری به‌صورت کیلویی به ازای هر کیلوگرم (متناسب با قیمت فولاد در بازار) ریال تماس بگیرید
 2. قیمت فروش سازه LSF به همراه مونتاژ و نصب سازه ال اس اف شامل تسمه‌ها و پیچ و رول بولت و غیره موردنیاز، بر اساس فایل طراحی سازه دریافتی از مشتری به‌صورت کیلویی (هزینه حمل به عهده مشتری) به ازای هر کیلوگرم (متناسب با قیمت فولاد در بازار) ریال تماس بگیرید
 3. هزینه طراحی، تولید، مونتاژ و نصب کامل سازه LSF به‌صورت مترمربعی برای یک ساختمان نرمال با برآورد حدود 30 کیلوگرم فولاد در هر مترمربع زیربنا، به ازای هر مترمربع زیربنای ساختمان مبلغ (متناسب با قیمت فولاد در بازار) ریال تماس بگیرید
 4. در صورت درخواست کارفرما برای تهیه دفترچه محاسبات سازه ال اس اف نیز مبلغ 30،000 ریال به ازای هر مترمربع زیربنا علاوه بر مبلغ پرداختی در بند 3 لازم است پرداخت گردد.

  *- در حالت 3 هزینه طراحی سازه در مبلغ کلی لحاظ شده و به‌صورت جداگانه دریافت نمی‌گردد.

  **- مبلغ فروش و اجرای مترمربعی سازه ال اس اف با توجه به نسبت وزن به مساحت کار ممکن است دستخوش تغییر گردد. این امر در مقاله عوامل مؤثر در وزن سازه ال اس اف توضیح داده‌شده است.

مشاوره سریع و اختصاصی پروژه‌های شما فقط با یک تماس

با ما در ارتباط باشید

ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴-۸۸۸۴۹۶۲۲
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۹۱۲-۵۳۶۱۷۰۰
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf info@speedsazeh.com
تهران- خیابان قائم مقام فراهانی - نرسیده به مطهری -کوچه ماگنولیا - پلاک ۳۲ واحد ۸

شرکت اسپید سازه پرشین