فرآیند کار شرکت اسپیدسازه

2- فروش سازه LSF بر اساس کیلوگرم:

در این روش قیمت سازه ال اس اف به ازای هر کیلوگرم از سازه تولید و ارسال‌شده پیشنهاد می‌گردد. در این روش که معمولاً برای همکاران و پیمانکاران سازه‌های ال اس اف مناسب است، هزینه طراحی جداگانه محاسبه‌شده و قیمت سازه ال اس اف تولیدشده برای تحویل درب کارخانه اعلام می‌گردد و دیگر هزینه‌ها تا تکمیل اسکلت LSF مانند هزینه پیچ‌ها و بولت‌ها، دستمزدهای مونتاژ و نصب و هزینه‌های تأمین برق، جرثقیل و غیره به عهده خریدار است. البته در صورت درخواست مشتری می‌توان هزینه‌های کامل تا پایان مونتاژ و نصب را نیز برای هر کیلوگرم محاسبه و دریافت نمود.

نکته: به‌طورمعمول، هزینه‌های مربوط به حمل از درب کارخانه؛ تخلیه بار و انتقال قطعات سازه ال اس اف به محل مونتاژ و نصب؛ به‌کارگیری جرثقیل و اجرای داربست (در صورت ضرورت)؛ تأمین برق موردنیاز؛ تأمین محل اسکان موقت پرسنل نصب سازه (در صورت لزوم) در هردو روش فروش سازه‌های ال اس اف به عهده خریدار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی مربوط به قیمت گذاری سازه LSF را مطالعه نمایید.

فرآیند کار طراحی سازه‌های ال اس اف:

برای طراحی و محاسبات سازه‌ای یک ساختمان با اسکلت LSF لازم است ابتدا نقشه معماری کاملی از پروژه در دسترس باشد. سپس بر اساس شرایط اصلی طرح مانند تعداد طبقات، مساحت زیربنا و کاربری ساختمان و با در نظر گرفتن دیگر شرایط کاری فی‌مابین، قیمت پیشنهادی به ازای هر مترمربع بنا اعلام می‌گردد.

فرآیند کار فروش سازه LSF:

فرآیند فروش سازه‌های سبک فولادی (ال اس اف) و قیمت‌گذاری آن به روش‌های متنوعی که در زیر شرح داده خواهد شد صورت می‌پذیرد. هر روش وابسته به درخواست مشتری، نوع و حجم کار و در نظر گرفتن مسائل فنی به پیشنهاد فروشنده و با تصمیم خریدار انتخاب می‌گردد. بدیهی است در مواردی لازم باشد راهکار متفاوتی نیز در نظر گرفت:

1- فروش سازه ال اس اف بر اساس مترمربع زیربنا:

در این روش قیمت سازه ال اس اف برای هر واحد سطح زیربنا محاسبه و به خریدار اعلام می‌گردد. این قیمت سازه سبک شامل هزینه طراحی سازه، تولید و نورد تمام‌اتوماتیک اجزای سازه و مونتاژ و نصب اسکلت ال اس اف است. مبنای اصلی در این روش محاسبه هزینه سازه ال اس اف، مقدار متوسط فولاد (ورق گالوانیزه) مصرفی به ازای هر مترمربع است. البته دیگر عواملی چون حجم و مقدار هر پروژه، موقعیت جغرافیایی طرح و ... نیز در محاسبه قیمت سازه‌های سبک گالوانیزه مؤثر است.

فرآیند کار سازه های ال اس اف

با ما در ارتباط باشید

ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۹۰۸۶۷۳-۸۸۹۰۹۴۷۱
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۹۲۶۸۷۵
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۹۱۲-۵۳۶۱۷۰۰
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf info@speedsazeh.com
تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان آبان جنوبی (شهید عضدی)، نبش کوچه طاووس، پلاک ۶۰، واحد ۲۱

شرکت اسپید سازه پرشین