فهرست مطالب

بستن همه <|> باز کردن همه

مراحل تکمیل سازه ال اس اف:

مراحل تکمیل سازه ال اس اف:

یکی از مسائلی که موجب شده سازه های سبک فولادی ال اس اف با سرعت آهسته ای در جامعه مهندسی و بازار ساخت وساز کشور شناخته شده و به اصلاح جا بیافتد، تفاوت های جزئی آن در مسیر تکمیل و اتمام یک ساختمان با سازه نورد سرد گالوانیزه است.

این جزئیات متفاوت و عدم شناخت کافی از آن ها در مواردی موجب سردرگمی و نتیجتاً تردید کارفرمایان شده و آن ها را به سمت روش های ماسونری و مرسوم تر سازه و ساختمان سوق می دهد. درحالی که تکمیل و رسیدن به نقطه بهره برداری یک بنا با سازه سبک اگر ساده تر از روش های متداول نباشد، قطعاً سخت تر نیست. ضمن آنکه مراحل ساخت سریع تر و مرتب و تمیزتر نیز پیش خواهد رفت.

پس از اجرای مرحله سازه ای یک ساختمان، پی (یا زیرسازی) و اسکلت LSF، مراحل تکمیل آن شامل سفت کاری، تأسیسات و نازک کاری و … باید آغاز گردد. تعاریفی همچون سفت کاری و نازک کاری در ساختمان با سازه ال اس اف مقداری متفاوت تر از روش های سنتی ساخت ساز است. به طور مثال در یک ساختمان با سازه فولادی یا بتنی پس از مرحله اسکلت نیاز است کلیه دیوارهای پیرامونی و داخلی، فریم ها نعل درگاه های در و پنجره ها غیره در مرحله سفت کاری انجام شود. ولی در یک سازه ال اس اف پیش ساخته، تمامی دیوارها و فریم ها اجزای زیرسازی سقف و سقف کاذب در مرحله اسکلت انجام شده و در مرحله سفت کاری تنها لازم است پوشش مناسب آن اجرا شود.

لذا به منظور تشریح و توضیح مراحل کاری و انتخاب ها و آپشن ها موجود و همچنین تذکر نکات کلیدی و جزئیات فنی این مقوله، راهنمای تکمیل ساختمان ال اس اف آماده شده و در اختیار بازدیدکنندگان این وب سایت قرارگرفته است.

این نوشته مجموعه ای از توصیه های معمول و گزینه های بیشتر در دسترس برای اجرای کامل یک ساختمان با سازه ال اس اف بوده و به یقین کامل و جامع نیست. لکن هدف از نگارش آن، دادن اطمینان خاطر به کارفرمایان و مشتریان برای داشتن گزینه های متعدد و عدم پیچیدگی اجرای هر یک از آن هاست تا به دلیل تفاوت جزئی این سیستم با سازه ها و ساختمان های ماسونری مرسوم، دچار تردید نشوند.

این شرکت همواره متعهد به راهنمایی، مشاوره و پاسخگویی به سؤالات و خواسته های خریداران خود بوده و پیدا کردن راهکارهای جدید برای پروژه های جدید و متفاوت را بخشی از ضروریات ارائه خدمات خود دانسته است.مقاومت در برابر زلزله<< صفحه قبل صفحه بعد >> محدودیت های سازه

با ما در ارتباط باشید

ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴-۸۸۸۴۹۶۲۲
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۲۱-۸۸۳۱۵۷۲۴
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf ۰۹۱۲-۵۳۶۱۷۰۰
ال اس اف | سازه ال اس اف | سازه lsf info@speedsazeh.com
تهران- خیابان قائم مقام فراهانی - نرسیده به مطهری -کوچه ماگنولیا - پلاک ۳۲ واحد ۸

شرکت اسپید سازه پرشین